Ansatte

Ring oss

22 22 44 33

Bli kjent med oss!

Vi ønsker at du skal føle deg trygg når du tar kontakt med oss. 
Her er det liste over våre ansatte som du kan bli kjent med. 

burhan-ansatt

Burhan Rashid

Daglig leder / Seniorrådgiver

Telefon:
22 22 44 33
E-post:
burhan@bolig-finans.no

gaya-ansatt

Gayathri Santhos

Rådgiver / Salgs – og opplæringsansvarlig

Telefon:
23 65 43 51
E-post:
gayathri@bolig-finans.no

Sirwan Amini

Sirwan Amini

Rådgiver / Team leder


Telefon:
23 65 43 50
E-post:
sirwan@bolig-finans.no

khurram-ansatt

Khurram Ali

Seniorrådgiver

Telefon:
99 07 70 00
E-post:
khurram@bolig-finans.no

adnan-ansatt

Adnan Tasleem

Rådgiver

Telefon:
45 13 13 13
E-post:
adnan@bolig-finans.no

sharma-ansatt

Sharma Ratha

Salgskonsulent

Telefon:
99 39 02 24
E-post:
sharma@bolig-finans.no

aows-ansatt

Aows Akrei

Salgskonsulent

Telefon:
23 65 43 56
E-post:
aows@bolig-finans.no

Faiza

Faiza Hersi

Salgskonsulent

Telefon:
23 65 43 54
E-post:
faiza@bolig-finans.no

 Sten Arnesen

Sten Arnesen

Digital markedsfører

Telefon:
23 65 30 09
E-post:
sten@bolig-finans.no

danier-ansatt

Danier Valiev

IT konsulent

Telefon:
47 67 70 53
E-post:
danier@bolig-finans.no

Klagemuligheter 

Vi ønsker at du skal være en fornøyd kunde. Ingen er perfekte og selvsagt kan vi også gjøre feil. 
Hvis du mener at en av våre rådgivere har gjort feil i lånesøknaden din, ønsker vi at du tar dette opp med oss.  
Du kan sende en skriftlig klage til kontakt@bolig-finans.no eller ringe vår daglig leder på: +47 23 65 43 52  

Kontakt oss

Enkel kontakt

Hvem kan søke?

  • Over 18 år
  • Kan ha variabel inntekt. Det vil si, du kan være midlertidig ansatt, ha kort eller negativ kreditthistorikk, være på arbeidsavklaringspenger (AAP), deltidsansatte, pensjonister, uføretrygd, eller at du har fått nei fra din bank. 
  • Du må ha 15% i egenkapital, eller tilleggssikkerhet i annen bolig.
    Refinansiering opptil 85% av boligens verdi.

Om lånet

  • Lån fra 100.000 – 15.000.000.
  • Rente fra 2,95%.
  • Etablering etter sakens omfang.
  • Tjenesten er gratis og uforpliktende.

Låne eksempel

Låner du 3 millioner med nominell rente på 5,95% vil du få en effektiv rente på 6,29%. Nedbetalt over 25 år vil dette utgjøre totalt 5 863 186 kr. Ditt endelige månedsbeløp kan derfor variere basert på en individuell vurdering av din søknad.

Ta kontakt for et gratis og uforpliktende møte. Vi hjelper deg gjerne med rådgivning og gjennomgang av din økonomi. 
Les her vår fullmakt og samtykkeerklæring